سایت مرکز علمی کاربردی خانه کارگر قزوین تابلو اعلانات اطلاعیه بسیار مهم امتحانات

اطلاعیه بسیار مهم امتحانات
به منظور تسهیل در برگزاری آزمون های آنلاین به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند:
:white_check_mark:چنانچه همزمان با شروع آزمون با قطعی سامانه سما لایو مواجه شدید با خارج شدن از سامانه و ورود مجدد آزمون را شروع نمایید.
:white_check_mark:اگر امکان ورود به آزمون تا 15 دقیقه پس از ساعت شروع آزمون وجود نداشت می توانید سوالات آزمون مربوطه را در همین کانال درس مربوطه دانلود نموده و شروع به پاسخ دهی در سربرگ های امتحانی که از قبل در اختیار شما قرار گرفته(در همین کانال) نمایید.
:white_check_mark:سپس پاسخ ها را از طریق سامانه سما لایو بار گزاری نموده و ارسال نمایید.
:white_check_mark:توجه داشته باشید که پس از اتمام زمان آزمون دیگر امکان ارسال پاسخنامه در سامانه وجود نخواهد داشت.
:white_check_mark:اگر تا 15 دقیقه مانده به اتمام زمان آزمون همچنان ورود به سامانه با مشکل مواجه بود می توانید جواب هایی که در سربرگ امتحانی بعنوان پاسخنامه آماده نموده اید به همراه نام درس- نام مدرس- نام و مشخصات کامل دانشجو و تاریخ برگزاری آزمون، به email مرکز به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.
:white_check_mark:تاکید می گردد تنها وقتی که در ورود به سامانه مشکل فنی وجود دارد (سامانه از دسترس خارج است) می توانید از ایمیل مرکز استفاده نموده و حد اکثر تا پایان زمان آزمون امکان ارسال پاسخنامه وجود خواهد داشت و به پاسخنامه هایی که پس از اتمام زمان آزمون ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 24 تیر 1399 ساعت 10:20)

 
مهمان حاضر در سایت
ما 6 مهمان آنلاین داریم